team


Teuntje Derks-Versluis, directeur
teuntje@regenboogbreugel.nl 

Onderwijsteam onderbouw (gr 1 t/m 3)


Marian Wichers, leerkracht groep 1-2
marian@regenboogbreugel.nl 


Linda Staal, leerkracht groep 1-2, Preventiemedewerker, schoolcontactpersoon
linda@regenboogbreugel.nl 


Ingrid Mulder, leerkracht groep 2 en 3
ingrid@regenboogbreugel.nl 


Janneke Nagel, leerkracht groep 2 en 3, coördinator Actief leren - Procesbegeleider onderwijsteam onderbouw,
janneke@regenboogbreugel.nl 

Onderwijsteam bovenbouw (gr 4 t/m 8)


Francois Steegs, leerkracht groep 4
francois@regenboogbreugel.nl 


Marja van Veenendaal, leerkracht groep 5-6, coördinator sterk pedagogisch klimaat
marja@regenboogbreugel.nl


Olga Stoffels, leerkracht groep 6 - interne coördinator, coördinator onderwijs op maat
olga@regenboogbreugel.nl


René van den Hove, leerkracht groep 7-8, ICT-coach, Procesbegeleider onderwijsteam bovenbouw
rene@regenboogbreugel.nl

Onderwijs ondersteunend personeel 

Yvonne van der Linden-Vos, onderwijsassistent
yvonne@regenboogbreugel.nl


Monique Nelen, administratief medewerkster
monique@regenboogbreugel.nl 


Jolanda Ongers, conciërge
jolanda@regenboogbreugel.nl